Hírek
2022. Február 19. 15:03, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Vonaton szállították, családi háznál árulták a drogot
A rendőrök őrizetbe vettek három kunmadarasi lakost, akiknél nagy mennyiségű kábítószergyanús anyagot találtak.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága, a Tisza Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Osztály egységei és a Karcagi Rendőrkapitányság munkatársai összehangolt akció keretében több helyszínen - a karcagi vasútállomáson és két kunmadarasi családi háznál - jelentek meg február 17-én az esti órákban és elfogtak két nőt és egy férfit, akik a rendőrök információi szerint kábítószerrel kereskedtek – közölte a rendőrség.
A nyomozók a jogsértőknél, illetve az ingatlanok területén végzett kutatás során 1000 g súlyú fehér színű kábítószergyanús anyagot, 100 és 46 eltérő színű és méretű kábítószergyanús tablettát, továbbá 250 gramm és 14 alufóliába csomagolt fehér színű, kristályos állagú kábítószergyanús anyagot, valamint a vagyonvisszaszerzés érdekében tett intézkedések kapcsán nagy értékű műszaki cikkeket és nagy mennyiségű készpénzt foglaltak le.
A rendőrök a feltételezett elkövetőket előállítottak a rendőrkapitányságra, és gyanúsítottként kihallgatták. A nyomozó hatóság a terheltek őrizetbe vételéről határozott és előterjesztést tett letartóztatásuk indítványozására.
A Karcagi Rendőrkapitányság kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 10:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: elkészült a kórházi fertőzések mérését és publikálását lehetővé tevő módszertan
Elkészült a kórházi fertőzések mérését, validálását és publikálását lehetővé tevő módszertan és irányelv - jelentette be az egészségügyi miniszter a tárca Semmelweis-napi ünnepségén kedden Budapesten.
2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld
Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden
Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
2026. Július 01. 06:00, szerda | Belföld
Hőség - Magyar Péter: csak a legszükségesebb célokra használjuk a vezetékes ivóvizet!
Magyar Péter miniszterelnök kedd esti Facebook-üzenetében arra kért mindenkit, hogy a következő napokban csak a legszükségesebb célokra használja a vezetékes ivóvizet.
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
