Városlista
2025. június 23, hétfő - Zoltán

Hírek

2017. Február 14. 18:39, kedd | Belföld
Forrás: mti

Továbbra is sűrű ködre figyelmeztetnek

Továbbra is sűrű ködre figyelmeztetnek

Ismét számos megyére és a fővárosra adott ki figyelmeztetést a tartós, sűrű köd veszélye miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat kedden, kora este.

Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: szerdára virradó éjszaka a kevésbé felhős - dunántúli és középső - területeken ismét több helyen képződik köd, amely szerda napközben általában ritkul vagy feloszlik, ugyanakkor nagyobb eséllyel az ország keleti felén tartósan ködös körzetek is maradhatnak. Szerda estétől újra nagyobb területeket boríthat be a köd. A ködös, borult területeken hószállingózás, ónos szitálás bárhol kialakulhat - tették hozzá.

A tartós sűrű köd veszélye miatt szerdára Budapest mellett Pest, valamint Baranya, Bács-Kiskun, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Heves, Komárom-Esztergom, Nógrád, Tolna, Vas megyére adták ki a figyelmeztetést.

Az előrejelzés szerint szerdán a leghidegebb órákban mínusz 8 és mínusz 3 Celsius-fok között alakul a hőmérséklet. A legtöbb napsütés a Dunántúl déli felén lehet. A maximumhőmérséklet a felhős területeken többnyire 0 fok körül, a tartósan napos tájakon 5-11 fok között várható.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 23. 07:06, hétfő | Belföld

Megújul a pápateszéri Kurali-malom

2025. Június 23. 07:05, hétfő | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: jönnek a harctér rettegett sárkányai

Jönnek a harctér rettegett sárkányai! 56 új Gidrán erősíti majd a Magyar Honvédséget - írta a honvédelmi miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.

2025. Június 23. 07:03, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát

Az iráni-izraeli háború eszkalálódása Magyarországra is kihat! Megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát

2025. Június 21. 09:11, szombat | Belföld

Aldi baromfivirslit hívtak vissza allergén jelenléte miatt

Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. kezdeményezte a Baromfivirsli csirkemellel 280 g termék visszahívását, mivel az tejallergént (sajt) tartalmazhat