Városlista
2026. január 2, péntek - Ábel

Hírek

2019. Március 14. 05:00, csütörtök | Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

További három és fél év börtönre ítélték Donald Trump volt kampánymenedzserét

További három és fél év börtönre ítélték Donald Trump volt kampánymenedzserét

További 43 hónap börtönbüntetésre ítélték Donald Trump amerikai elnök volt kampánymenedzserét, Paul Manafortot szerdán.

Az egykori kampánymenedzser korábban már bűnösnek vallotta magát Washingtonban az Egyesült Államok elleni összeesküvés és tanúk manipulálásának kísérlete vádjában.

A 69 éves Paul Manafortot a múlt héten egy alexandriai bíróságon Virginia államban 47 hónap börtönbüntetésre ítélték banki és adócsalásért.

Az új ítélettel összesen 7,5 év szabadságvesztés vár Manafortra.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 01. 09:49, csütörtök | Külföld

Ukrajnai háború - Vlagyimir Putyin: hiszünk a győzelmünkben!

2025. December 30. 09:51, kedd | Külföld

Kreml: Moszkva egyetért Donald Trumppal abban, hogy közel a rendezés

Moszkva egyetért Donald Trump amerikai elnöknek azon kijelentésével, miszerint a felek közel állnak az ukrajnai konfliktus rendezéséhez, és a tárgyalások végső szakaszban vannak

2025. December 30. 09:47, kedd | Külföld

Ukrajnai háború - Vlagyimir Putyin: visszavonul az ukrán hadsereg

Mindenhol visszavonulnak az ukrán fegyveres erők a harci érintkezési vonal mentén - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök az orosz hadsereg parancsnokaival hétfőn megtartott tanácskozáson.

2025. December 29. 07:48, hétfő | Külföld

Donald Trump Kijevbe is kész elutazni, ha az előmozdítja a béke ügyét

Donald Trump akár Kijevbe is kész elutazni, amennyiben az előmozdítja a béke ügyét, hogy az ukrán parlamentben felszólaljon egy megállapodás elfogadásának érdekében