Városlista
2026. január 1, csütörtök - ÚJÉV

Hírek

2021. Július 22. 08:59, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu

Több mint 15 millió forint értékű kábítószert foglaltak le Budapesten

Több mint 15 millió forint értékű kábítószert foglaltak le Budapesten

Elfogtak egy drogkereskedőt, akinek angyalföldi lakásában 15 millió forint értékben foglaltak le kábítószert a rendőrök - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) csütörtökön a police.hu oldalon.

A rendőrök a drogkereskedőről egyik vásárlója ellenőrzésekor szereztek tudomást. A kábítószer elleni osztály nyomozói még múlt szerdán a XIII. kerületben ellenőriztek egy autót, amelynek sofőrjénél öt csomag kábítószert találtak. Az adatok szerint a 29 éves P. Diána heti rendszerességgel vásárolt kábítószert a 49 éves B. Károlytól, aki XIII. kerületi otthonában árulta a drogot.

Az eljárás során a rendőrök a férfit a lakásában elfogták, ott mintegy 4 gramm por alapú, 60 ampullányi és 1,6 liter folyékony kábítószergyanús anyagot, a kábítószer adagolásához és árusításához használt eszközöket, továbbá csaknem 16 millió forint értékű valutát találtak.

A nyomozók a férfit kábítószer-kereskedelem bűntett gyanúja miatt hallgatták ki, őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását, amelyet a bíróság elrendelt. A nőt kábítószer birtoklása vétség gyanúja miatt hallgatták ki, ő az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezik - írta a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:

2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz

2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld

Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére

Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.