Hírek
2019. Január 18. 10:51, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 13 millió forintot lopott egy férfi két irodából

Elfogtak egy férfit, aki több mint 13 millió forintot lopott két fővárosi irodából - közölte a rendőrség pénteken a honlapján.
A közlemény szerint a 35 éves debreceni férfi az első - az V. kerületben lévő - irodába még tavaly december végén tört be, onnan egy laptopot és egy pénzkazettát lopott el.
A gyanú szerint a férfi január 12-én este a VI. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton is betört egy irodába, ahonnan a falba szerelt széfet kitépte a helyéről, és az íróasztal fiókjában lévő pénzzel együtt távozott.
A férfit végül a Józsefvárosban fogták el, a lakásán több mint hárommillió forint készpénzt találtak és foglaltak le - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 09. 10:36, szombat | Belföld
Hőség - ÉKM: időszakosan felfüggesztik a kamionstopot a hétvégén
A hőség miatt időszakosan feloldják a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozását szombaton, illetve vasárnap - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) pénteken az MTI-vel.
2025. Augusztus 09. 10:33, szombat | Belföld
Kísérleti közösségi közlekedési projekt indul Magyarországon a Hyundai körzeműködésével
2025. Augusztus 08. 08:03, péntek | Belföld
Összesen 1000 új autóbuszt vesz a MÁV
A nyáron érkezett 131 új autóbusz után újabb 869 járművel gyarapodik a MÁV-csoport flottája, ugyanis eredményesen zárult a buszbeszerzésre meghirdetett közbeszerzési eljárás.
2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Belföld
A hétvégére visszatér a kánikula
A hétvégére visszatér a kánikula és napról napra melegebb lesz, vasárnap már 33-38 Celsius-fok között alakul a csúcshőmérséklet.