Városlista
2026. január 2, péntek - Ábel

Hírek

2014. Február 24. 07:35, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Teljes útzár a káposztát szállító traktor balesete miatt a 451-es úton

Teljes útzár a káposztát szállító traktor balesete miatt a 451-es úton

Káposztát szállító traktor pótkocsija borult árokba Szentesnél hétfőn hajnalban, ezért le kellett zárni a 451-es elkerülőút érintett szakaszát – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-t.

A közlemény szerint egy pótkocsit vontató traktor Szentes felől Csongrád irányába haladt a 451-es főúton, amikor – eddig ismeretlen okokból – a jármű pótkocsija az árokba borult. Az érintett szakaszt a műszaki mentés és a baleseti helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták. A balesetben a traktor sofőrje sérült meg, őt a mentők kórházba szállították.
A Szentesről Csongrádra tartó autósok a 451-es főút helyett a Csongrádi úton juthatnak el a városban, a Csongrád felől érkezők pedig a körforgalomból egyenesen továbbhajtva érhetik el Szentes belvárosát.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:

2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz

2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld

Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére

Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.