Hírek
2017. December 23. 09:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Szerb drogfutár bukott le 355 millió forint értékű kábítószerrel Röszkénél
Mintegy 355 millió forint értékű hasist, illetve marihuánát találtak a pénzügyőrök egy szerb férfi autójában, amellyel Röszkénél próbált átkelni péntek hajnalban - írja a police.hu.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanújával folytat nyomozást egy 39 éves szerb állampolgárral szemben. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal szigorított vámvizsgálatot rendelt el vele szemben, amikor a röszkei autópálya-határátkelőhelyen belépésre jelentkezett.
A jármű ellenőrzésekor annak alvázán átalakításra utaló nyomokat találtak. A kialakított rejtekhelyről több csomagban 112 kilogramm gyantaszerű anyag, valamint 9451 gramm növényi törmelék került elő. Az elsődleges vegyészszakértői vélemény szerint a megtalált anyag hasis, illetve marihuána, amelyet a rendőrök lefoglaltak.
A KR NNI nyomozói a szerb férfit előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették, és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására. A rendőrök szakértők bevonásával folytatják a nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
