Városlista
2026. február 16, hétfő - Julianna

Hírek

2023. Június 19. 11:24, hétfő | Belföld

SZÉP-kártyával hideg élelmet is vehetünk hamarosan

SZÉP-kártyával hideg élelmet is vehetünk hamarosan

Gulyás Gergely a mai kormányinfón bejelentette, hogy a SZÉP-kártyákkal is lehet majd hideg élelmiszert vásárolni, idénaugusztus 1-től december 31-ig.

A SZÉP-kártya eddigi keretét – a kormány döntése értelmében – további 200 ezer forinttal megemelhetik a munkáltatók. A lehető legkedvezőbb adózási járulékfeltételek mellett tehetik meg a dolgozóik támogatását a munkáltatók – emelte ki a miniszter.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -