Hírek

2011. Augusztus 12. 13:37, péntek | Sport
Forrás: Polgármesteri Hivatal Siófok

Siófokon Európa legjobbjai

Siófok lesz a női kézilabda Szabella-kupa három tornából álló sorozatának első állomása.

A hétvégi rendezvényen a házigazdák, továbbá a bajnok Győri Audi ETO KC és a KEK-győztes FTC-Rail Cargo Hungaria mellett pályára lép a BL-döntős spanyol Itxako Reyno de Navarra, valamint két másik élcsapat, a román CS Oltchim Valcea és az osztrák Hypo.

PROGRAM

Augusztus 13. (szombat)

FTC-Rail Cargo Hungaria-Siófok KC-Galerius Fürdő 10.30 óra

CS Oltchim Rm. Valcea-Győri Audi ETO KC 12.30 (Tv: Digi Sport Plus)

FTC-Rail Cargo Hungaria-Itxako Reyno de Navarra 16.30

Győri Audi ETO KC-Hypo NÖ 18.20

Augusztus 14. (vasárnap)

Siófok KC-Galerius Fürdő-Itxako Reyno de Navarra 10.00

Hypo NÖ-CS Oltchim Rm. Valcea 11.50 (Tv: Digi Sport Plus)

Mérkőzés az 5. helyért 16.00

Mérkőzés a 3. helyért 17.50

DÖNTŐ 19.40

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 14. 15:04, kedd | Sport

EURO-2024 - Rossi kihirdette 26 fős keretét

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette 26 fős keretét a németországi labdarúgó Európa-bajnokságra, illetve öt tartalékot jelölt meg.

2024. Május 13. 06:00, hétfő | Sport

Tour de Hongrie - Poelsé a záróetap, Nys az első belga sárga trikós, Dina a legjobb magyar

Thibau Nys nyerte a 45. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, amelynek vasárnapi zárószakaszán Wout Poels diadalmaskodott.

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott kettős győzelemmel jutott ki a tornára

Az olimpiai kvótás magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a jövő évi világbajnokságra, mivel 36-23-ra nyert Litvánia ellen a selejtező vasárnapi visszavágóján, Veszprémben.

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.