Városlista
2025. november 20, csütörtök - Jolán

Hírek

2014. December 08. 12:06, hétfő | Helyi
Forrás: Somogy MA

Siófok és Balatongyörök a legvirágosabb város

Siófok és Balatongyörök a legvirágosabb város

Siófok és Balatongyörök kapta a “Virágos Magyarországért” fődíját, amellyel elnyerték a jogot, hogy 2015 szeptemberében képviseljék Magyarországot az Európai Virágos Városok és Falvak versenyén.

ANemzeti Gazdasági Minisztériumközleménye szerint a környezetszépítő verseny célja az esztétikus, vendégváró település- és országkép kialakítása, a turizmus fellendítése, valamint a településeken élők összefogásának ösztönzése.

A cikk tovább olvasható a SomogyMA.hu-n.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi

Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei

A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:31, szerda | Bulvár

Csütörtökön kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm

Csütörtöktől kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm, amelynek werkfilmje szerdán 21 órakor debütál a közmédia Duna csatornáján.

2025. November 19. 07:31, szerda | Életmód

Nyírségi fenyőfa lesz az ország karácsonyfája

Nyírségi fenyőfa lesz az ország karácsonyfája - közölte az Országgyűlés Sajtóirodája kedden az MTI-vel.