Hírek
2021. Szeptember 27. 16:53, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Ruhásszekrényében gondozta a marihuánát
Kábítószer birtoklás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytattak nyomozást a debreceni rendőrök egy marokkói férfival szemben.
A rendőröknek olyan információ jutott a tudomására, hogy egy debreceni lakásban marihuánát termeszt egy albérlő. A nyomozók 2021. április 8-án kutatást tartottak az ingatlanban. A 28 éves marokkói állampolgár szobájának több pontján is találtak kábítószergyanús zöld növényi származékokat és nagy meglepetésükre a ruhásszekrénybe egy egész tő cannabis volt beállítva – közölte a rendőrség.
A rendőrök a növényi származékokon kívül, az azok termesztéséhez szükséges műszaki eszközöket is lefoglalták, a külföldi férfit pedig előállították. Gyanúsítotti kihallgatását követően kábítószer birtoklás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak vele szemben büntetőeljárást.

A Debreceni Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és a keletkezett iratokat a napokban megküldte az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz
2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére
Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.
