Városlista
2025. június 21, szombat - Alajos

Hírek

2012. Április 23. 07:19, hétfő | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Rajt-cél győzelmet aratott Vettel

Rajt-cél győzelmet aratott Vettel

A világbajnoki címvédő Sebastian Vettel nyerte vasárnap a Forma–1-es Bahreini Nagydíjat.

A Red Bull német pilótája mögött a Lotus két versenyzője, a 2007-ben a Ferrarival világbajnok finn Kimi Raikkönen és a francia Romain Grosjean végzett a második és a harmadik helyen.

A 24 esztendős Vettel, aki rajt-cél győzelmet aratott a szahíri pályán, idei első, pályafutása 22. futamgyőzelmét szerezte meg Bahreinben. A német pilóta ezzel a vb-pontverseny élére ugrott.

Az idei négy futamon négy különböző pilóta nyert: a brit Jenson Button (McLaren), a spanyol Fernando Alonso (Ferrari), a német Nico Rosberg (Mercedes) és Vettel.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 21. 09:14, szombat | Sport

Premier League - Wirtz aláírt a Liverpoolhoz

Florian Wirtzet, a Bayer Leverkusen német válogatott labdarúgóját rekordot jelentő összegért szerződtette az angol bajnok Liverpool csapata.

2025. Június 21. 08:47, szombat | Sport

Grobnikban is dobogón a Kermor Motorsport pilótái

A dobogó összes fokán álltak a pilóták, a Grobniki autósport katlanban.

2025. Június 19. 07:28, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Örmény vagy montenegrói ellenfele lesz a Ferencvárosnak

Az örmény Noah FC vagy a montenegrói Buducnost Podgorica ellen kezdi meg a szereplést a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójában.

2025. Június 18. 07:11, szerda | Sport

Vívó Eb - Címét megvédve aranyérmes a magyar férfi kardcsapat

Címét megvédve aranyérmet nyert a magyar férfi kardválogatott kedden a genovai vívó Európa-bajnokságon.