Hírek
2019. November 26. 16:33, kedd |
Külföld
Forrás: mti
Pénzmosás gyanújával vizsgálódik a rendőrség a szlovák állami szerencsejáték-vállalatnál

Pénzmosás gyanúja miatt tartott razziát a szlovák állami szerencsejáték-vállalat, a Tipos pozsonyi központjában kedden a rendőrség, és a vállalat vezetőjét is letartóztatta - jelentette az aktuality.sk szlovák hírportál.
A szlovák nemzeti bűnüldözési ügynökség (NAKA) különleges egységei kedden délelőtt bilincsekben vitték el a vezérigazgatót, Ján Barzczit, akinek a személygépkocsiját is lefoglalták.
A rendőrség egyelőre nem árult el részleteket az ügyről, az internetes közösségi hálón lévő rendőrségi profilon csak azt írták, hogy egy kezdeti fázisában lévő bűnvádi eljárásról van szó.
A TASR szlovák közszolgálati hírügynökség az eset kapcsán megkereste a pénzügyminisztériumot is, amely nyugtalanságának adott hangot, de ennél bővebben nem kommentálta az ügyet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 21. 09:12, szombat | Külföld
Vlagyimir Putyin: Moszkva nem törekszik Kijev kapitulációjára
Oroszország nem törekszik Ukrajna kapitulációjára - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök a Szentpétervári Nemzetközi Gazdasági Fórum pénteki plenáris ülésén.
2025. Június 21. 09:09, szombat | Külföld
Donald Trump egyelőre nem kéri Izraelt az Irán elleni katonai akciójának leállítására
Donald Trump egyelőre nem kéri Izraelt az Irán elleni katonai akciójának leállítására, ami Teherán feltétele lenne a tárgyaláshoz - az amerikai elnök erről újságírók előtt beszélt pénteken.
2025. Június 20. 07:36, péntek | Külföld
Parajd - Újabb beomlások nyomán ismét sós víz került a Korond-patakba
A vízzel elárasztott parajdi sóbánya régi részlegénél csütörtök hajnalban történt újabb beomlások nyomán ismét sós víz került a Korond-patakba, növelve annak sótartartalmát
2025. Június 20. 07:27, péntek | Külföld
Donald Trump a következő két hétben dönt az Egyesült Államok esetleges bekapcsolódásáról a konfliktusba
Donald Trump amerikai elnök a következő két hétben hoz döntést arról, hogy az Egyesült Államok közvetlen módon bekapcsolódik-e az izraeli-iráni konfliktusba, mert esélyt kíván adni a tárgyalásos rendezésnek