Hírek
2021. Szeptember 25. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Lakatos Péter
Öten meghaltak balesetben Abonynál
Öten meghaltak egy balesetben, amely Abony térségében történt péntek délután - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Az M4-es autóút 89-es kilométerénél egy Budapest irányából Szolnok felé tartó kistehergépkocsi hátulról egy kamionnak ütközött - írták.
A furgonban öt ember vesztette életét.
Az érintett útszakaszon a rendőrök megkezdték a baleset helyszínelését, a forgalmat a 86-os kilométernél, Abony irányába a 3122-es számú útra terelik - olvasható a közleményben.
Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője azt mondta az MTI-nek, hogy pótkocsis teherautó alá szorult egy kisbusz.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
Tanács Zoltán: a tudomány szabadsága nem azonos az ellenőrizhetetlenséggel
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
A BYD tovább erősít a stratégiai helyszínként kezelt magyar piacon
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
