Hírek
2024. Október 03. 08:04, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Nemzetek Ligája - Húszezer euróra büntették a magyar szövetséget
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) 20 ezer eurós (8 millió forintra) büntetéssel sújtotta a magyar szövetséget (MLSZ) a szurkolók viselkedése miatt.
Az UEFA fegyelmi bizottságának szerdai közleménye szerint a magyar drukkerek szeptember 7-én a németek elleni, Düsseldorfban rendezett Nemzetek Ligája-összecsapáson (5-0) rasszista megnyilvánulásokat tettek.
Az UEFA ezen kívül egyéves próbaidővel felfüggesztve kiszabta, hogy az MLSZ nem árusíthat jegyeket szurkolóinak a következő idegenbeli tétmérkőzésre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 10:44, szombat | Sport
Európa-liga - A Ludogorec lesz a Ferencváros ellenfele a nyolcaddöntőért
A bolgár Ludogoreccel játszik a nyolcaddöntőbe jutásért a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Európa-ligában.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Sport
Európa-liga - Nottinghami vereségével játszania kell a 16 közé jutásért az FTC-nek
A Ferencváros 4-0-ra kikapott csütörtökön az angol Nottingham Forest vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának nyolcadik, utolsó fordulójában, így 12. helyezettként játszania kell majd a 16 közé kerülésért.
