Városlista
2026. február 15, vasárnap - Kolos

Hírek

2011. Augusztus 11. 07:17, csütörtök | Belföld
Forrás: OrientPress

Negyvenötezren látták Prince-t

Negyvenötezren látták Prince-t

A Sziget történelme során talán a legnagyobb sikerű produkciót láthatták a résztvevők kedden, a Sziget nulladik napján, a fesztivál nagyszínpadán 45 ezren vettek részt a legendás Prince koncertjén.

“Nem kétséges, valóban a Sziget történetének egyik legnagyobb produkciótját tudtuk idén “tető alá” hozni - mondta Takács Gábor, a Sziget ügyvezetője. Takács elmondta, nem csak a legnagyobb sikerű, de a legnagyobb költségvetésű show is volt a Herceg koncertje. “Bár a koncert rendkívül jól sikerült, ezt a visszajelzések is igazolják, a bevételek sajnos közel sem fedezték a kiadásokat.” – tette hozzá az ügyvezető.

Szerdától ugyanakkor indul a teljes Sziget-gépezet. A Nagyszínpadon Pulp a headliner, előtte Interpol és mások. A világzenei helyszínen 17 órától indul a tánc és itt az AfroCubism fejezi be a napot. A Rock-Metál új nagyszínpadán a Motörhead hegeszt ma este, míg a magyar zenék nagyszínpadán Quimby lesz a napzáró. Aztán 23 óra utántól már csak a sátrakban szól a zene: például a Party Arénában - mások mellett - Richie Hawtin lép majd fel. Részletes programok a www.sziget.hu/fesztivál oldalon találhatóak.

OrientPress Hírügynökség

Címkék: sziget

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -