Hírek
2012. Január 09. 13:46, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Mindenkit legyőztek

Az első helyen végzett a magyar női vízilabda-válogatott a négycsapatos görögországi Thetisz Kupán.
A görög szövetség honlapja szerint a magyarok a szombati nyitónapon a házigazda, világbajnoki címvédő görögöknél 10-8-ra, vasárnap az aktuális Európa-bajnok oroszoknál pedig 14-13-ra bizonyultak jobbnak, s a tripoliszi tornán a harmadik ellenfél, az olasz gárda is jelentős játékerőt képviselt.
A siker azért is fontos, mert a jövő héten kezdődik az Eb a hollandiai Eindhovenben, ahol mind a négy Thetisz Kupa-résztvevő indul. Magyarország Oroszországgal, Hollandiával és Nagy-Britanniával az A csoportban kapott helyet, míg Görögország és Olaszország Spanyolországgal és Németországgal alkotja a B jelű kvartettet.
Eredmény:
Magyarország–Olaszország 11-6 (1-2, 2-1, 3-2, 5-1)
legjobb magyar dobó: Menczinger Kata 3
további eredmény:
Görögország–Oroszország 12-16 (2-5, 2-5, 4-2, 4-4)
A torna végeredménye:
1. Magyarország 9 pont, 2. Oroszország 6, 3. Görögország 3, 4. Olaszország 0
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 21. 09:14, szombat | Sport
Premier League - Wirtz aláírt a Liverpoolhoz
Florian Wirtzet, a Bayer Leverkusen német válogatott labdarúgóját rekordot jelentő összegért szerződtette az angol bajnok Liverpool csapata.
2025. Június 21. 08:47, szombat | Sport
Grobnikban is dobogón a Kermor Motorsport pilótái
A dobogó összes fokán álltak a pilóták, a Grobniki autósport katlanban.
2025. Június 19. 07:28, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Örmény vagy montenegrói ellenfele lesz a Ferencvárosnak
Az örmény Noah FC vagy a montenegrói Buducnost Podgorica ellen kezdi meg a szereplést a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójában.
2025. Június 18. 07:11, szerda | Sport
Vívó Eb - Címét megvédve aranyérmes a magyar férfi kardcsapat
Címét megvédve aranyérmet nyert a magyar férfi kardválogatott kedden a genovai vívó Európa-bajnokságon.