Városlista
2025. május 2, péntek - Zsigmond

Hírek

2019. Április 08. 09:55, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Megfulladt egy ágyhoz kötött beteg egy budapesti pszichiátrián

Megfulladt egy ágyhoz kötött beteg egy budapesti pszichiátrián

Megfulladt egy ágyhoz kötött beteg egy budapesti pszichiátrián - erősítette meg a Blikk értesülését a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) hétfőn az MTI-nek.

A lap úgy tudja, hogy a pszichiátrián a páciens egyik kezét és az egyik lábát az ágy rácsához rögzítették. A beteg valószínűleg szabadulni akart, eközben a feje beszorult a rácsok közé és megfulladt. Azt nem tudni, volt-e mellette valaki, és figyelték-e az állapotát. Az ügy miatt értesítették a rendőröket is, akik a reggeli órákban több autóval siettek a helyszínre – írta a Blikk.

Az MTI megkeresésére a BRFK megerősítette a lapban leírtakat. Az ügyet a BRFK rendkívüli haláleseti osztálya közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja. Bűncselekmény gyanúja nem merült fel, de a haláleset körülményeinek megállapítása még tart – közölte a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld

Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen

Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.

2025. Május 01. 08:35, csütörtök | Belföld

Meteorológia: nyáriasan meleg idő lesz május 1-jén

Napos, csapadékmentes idő várható a hosszú hétvége első felében, majd szombat délután az ország északi, északkeleti vármegyéiben záporokra, zivatarokra lehet számítani - derül ki a HungaroMet Zrt. szerdai videójából.

2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld

Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról

Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést

2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.