Hírek
2011. Október 30. 14:25, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Második napja nincs távfűtés több mint negyven keszthelyi lakásban
Több mint negyven lakásban nincs fűtés Keszthelyen, a Vásár tér négyemeletes tömbházában - tájékoztatta Tóth Klára közös képviselő szombaton az MTI-t.
A távhőszolgáltatás egy eltörött csővezeték miatt hat Vásár téri tömbházban szünetelt pénteken, a hibát aznap éjfélre sikerült kijavítani - közölte a fűtést működtető Rátherm Kft. ügyeletese.
A közös képviselő viszont arról számolt be, hogy a Vásár tér 14. szám alatt még mindig hidegek a radiátorok, nem állt helyre a távhőszolgáltatás.
A kft. ügyeletese szerint bár a távvezetéket kijavították, mivel nagy rendszerről van szó, valószínűleg nehezen áll helyre a működése - mondta.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében
Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.
2026. Július 01. 10:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: elkészült a kórházi fertőzések mérését és publikálását lehetővé tevő módszertan
Elkészült a kórházi fertőzések mérését, validálását és publikálását lehetővé tevő módszertan és irányelv - jelentette be az egészségügyi miniszter a tárca Semmelweis-napi ünnepségén kedden Budapesten.
2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld
Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden
Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
