Városlista
2026. január 1, csütörtök - ÚJÉV

Hírek

2016. Április 12. 10:36, kedd | Belföld
Forrás: mti

Két tonna lejárt szavatosságú csirkehúst találtak Hajdúnánáson

Két tonna lejárt szavatosságú csirkehúst találtak Hajdúnánáson

Két tonna lejárt szavatosságú és egy tonna jelöletlen, bizonytalan eredetű csirkehúst találtak egy hajdúnánási vágóhídon a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei egy ekáer-ellenőrzés keretében

- közölte a hivatal hajdú-bihari vámszakmai sajtóreferense kedden az MTI-vel. Kiss Nóra közleménye szerint a gazdálkodó ellen eljárás indult, a kormányhivatal elrendelte a fagyasztott élelmiszerek megsemmisítését, mivel nem felelnek meg a minőségi szabályoknak.

A gazdálkodó több telephelyén is ellenőrizték a foglalkoztatottak bejelentését. Kiderült, hogy több mint 60 személyt munkaerő-kölcsönzés keretében foglalkoztattak, ezek jogszerűségét a pénzügyőrök tovább vizsgálják - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:

2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz

2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld

Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére

Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.