Hírek
2020. Október 01. 16:30, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Két kilométeren belül kétszer is bemérték
A szolnoki rendőrök összehangolt sebességmérést hajtottak végre a 4. számú főút Szolnokot elkerülő szakaszán szeptember 29-én, amelyben álló helyzetű és menetközben történő sebességmérést kombináltan végeztek.
A Szolnoki Rendőrkapitányság rendőrei szeptember 29-én a délelőtti órákban fix telepítésű, megállítás nélküli sebességmérést végeztek Szajol lakott területén kívül, a 4. számú főút 105. kilométerszelvényében – közölte a rendőrség.
Egy autós 90 kilométeres sebesség helyett 118-cal közlekedett Debrecen irányából Budapest irányába. Ekkor az autó sebességét mérték, de nem állították meg. Ezt követően a főkapitányság forgalom-ellenőrző járőrpárja menetközben történő mérést végzett a 4. számú főút 103. kilométerszelvényében, csupán 2 kilométerrel az előző mérési helytől. Az előbb bemért autó ekkor 90 helyett 152-vel ment.
A rendőrök ebben az esetben már megállították a járművet és eljártak a sofőrrel szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
