Hírek
2019. Február 15. 17:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Jobban teljesítenek a szállodák, mint a válság előtt
Elérték, sőt meg is haladták a 2008-as válság előtti teljesítményt a magyar szállodák – mondta Flesch Tamás, a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének elnöke pénteken az M1 csatornán.
A Magyarországon töltött vendégéjszakák száma tavaly meghaladta a 30 milliót, és az adatokból az látszik, hogy mind jobban nő az ázsiai vendégek aránya.
A szervezet kedden azt közölte, hogy nemzetközi összehasonlításban is kiemelkedő évet zártak a hotelek tavaly: a kelet-közép-európai régióban (Ausztria, Csehország, Magyarország, Szlovákia és Lengyelország) a magyarországi szállodák Revpar mutatója (65,8 euró) a második legmagasabb volt Ausztria (79,2 euró) után és Csehország előtt (62,1 euró).
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz
2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére
Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.
