Hírek
2020. Október 01. 11:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Idén is lesz Szaunázók hétvégéje
A Magyar Fürdőszövetség idén is megszervezi a Szaunázók hétvégéjét: október 2-4. között tematikus szauna programokkal várják az érdeklődőket az ország fürdői - közölte a fürdőszövetség az MTI-vel.
Mint írták, a szaunázás segíti az immunrendszer erősítését, jó hatással van az egészségre, a vérkeringésre és méregteleníti a szervezetet. A Szaunázók hétvégéje a szaunázás jótékony hatásaira, egészségmegőrző, prevenciós célú alkalmazására kívánja felhívni a figyelmet, azzal a nem titkolt céllal, hogy tovább növeljék a szaunakultúra iránt érdeklődők számát.
A hétvége során a 31 csatlakozó fürdő szabadon szervez a szaunázáshoz kapcsolódó programokat, központilag egyetlen esemény lesz: október 3-án 16 órától a csatlakozó szaunákban ugyanaz a tematikus szauna program valósul majd meg az ország több településén - közölték.
A programban részt vevő fürdőkről és a hétvégéről bővebb információ a https://www.furdoszovetseg.hu/ oldalon és a szövetség hivatalos közösségi oldalán, a Csobbanj Velünk facebook oldalon található.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
