Hírek
2020. November 16. 12:03, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok
Háztetőre menekült a rendőrök elől – VIDEÓ

A monori zsaruk egy ház kéményébe kapaszkodva fogták el azt a 34 éves férfit, aki ellen öt elfogatóparancs is volt érvényben.
A rendőrök tudomására jutott információk alapján, -szervezett akció keretén belül- indultak a monorierdei férfi elfogására, akit több, korábban elkövetett lopás miatt is köröztek a hatóságok – közölte a rendőrség.
A 34 éves férfit 2020. november 14-én délután lakóhelyén várták a rendőrök. Érkezését követően, mit sem sejtve parkolt le autójával a háza előtt, azonban váratlanul a kocsi mögé álltak a rendőrök, jelezvén, hogy intézkedés következik. A férfi tudta, körözik, ezért kipattant a kocsiból és futásnak eredt. Az egyenruhások üldözőbe vették, több ház kerítését átmászva követték a férfit, végül egy tetőn, kéménybe kapaszkodva adta fel magát.
A rendőrök B. Istvánt elfogták, megbilincselték, a Monori Rendőrkapitányságra előállították, majd a Fővárosi Büntetés-Végrehajtási Intézetbe kísérték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld
Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására
Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.
2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel
Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát