Hírek
2017. Július 22. 14:45, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Hatan megsérültek a 84-es úton

Összeütközött három személyautó szombat délelőtt a 84-es úton Lövő és Nemeskér között, a balesetben hat ember megsérült, az utat lezárták -
tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t. Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy az ütközés következtében az árokba borult az egyik személyautó, amelybe egy ember beszorult. Őt a tűzoltók vágták ki a járműből.
A baleset során az autókban utazók közül hárman súlyosan, hárman pedig könnyebben sérültek meg.
A megyei rendőr-főkapitányság közlése szerint a forgalmat mindkét irányból elterelték a környező utakra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 12. 07:41, kedd | Belföld
Katasztrófavédelem: Budapesten és hét vármegyében lesz szúnyogirtás a héten
A héten öt budapesti kerületben és hét vármegyében lesz szúnyoggyérítés - tájékoztatta a program végrehajtásáért felelős Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) hétfőn az MTI-t.
2025. Augusztus 12. 07:38, kedd | Belföld
Szijjártó Péter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett telefonon hétfőn a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról.
2025. Augusztus 11. 07:12, hétfő | Belföld
Folytatódik a hőség a héten
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.