Hírek
2017. December 09. 12:35, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Gyalogost gázolt halálra egy busz Gyöngyös és Gyöngyöshalász között

Belehalt sérüléseibe az a gyalogos, akit egy autóbusz ütött el a Gyöngyös és Gyöngyöshalász közötti úton - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szombaton az MTI-vel.
Soltész Bálint tájékoztatása szerint a baleset áldozata az úttesten gyalogolt, amikor az autóbusz elgázolta. A férfi a helyszínen életét vesztette.
Az autóbusz utasainak nem esett bajuk, a rendőrök a helyszínelés idejére az útszakaszt teljes szélességében lezárták - tette hozzá, jelezve: a közlekedők egy közeli bekötő úton kerülhetik el a torlódást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 09. 10:36, szombat | Belföld
Hőség - ÉKM: időszakosan felfüggesztik a kamionstopot a hétvégén
A hőség miatt időszakosan feloldják a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozását szombaton, illetve vasárnap - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) pénteken az MTI-vel.
2025. Augusztus 09. 10:33, szombat | Belföld
Kísérleti közösségi közlekedési projekt indul Magyarországon a Hyundai körzeműködésével
2025. Augusztus 08. 08:03, péntek | Belföld
Összesen 1000 új autóbuszt vesz a MÁV
A nyáron érkezett 131 új autóbusz után újabb 869 járművel gyarapodik a MÁV-csoport flottája, ugyanis eredményesen zárult a buszbeszerzésre meghirdetett közbeszerzési eljárás.
2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Belföld
A hétvégére visszatér a kánikula
A hétvégére visszatér a kánikula és napról napra melegebb lesz, vasárnap már 33-38 Celsius-fok között alakul a csúcshőmérséklet.