Városlista
2026. január 19, hétfő - Sára

Hírek

2014. November 24. 18:52, hétfő | Helyi sport
Forrás: Somogy MA

Gólparádé: Kettős győzelemmel jutott tovább a Siófok KC

Gólparádé: Kettős győzelemmel jutott tovább a Siófok KC

Az első pénteki győzelem után a Siófok KC nyugodtan várta a szintén hazai pályán játszott visszavágót a Metalurg Skopje ellen a KEK harmadik fordulójában.

A várakozások nem voltak hiába valóak, a hazaiak 36-14-re megverték ellenfeleiket ezzel búcsúztatva a macedón csapatot.

Az első pénteki összecsapás 26-17-es végeredménnyel zárult a Siófok KC javára, így nyugodtan várták a vasárnapi visszavágót, amelyet szintén hazai pályán, a Beszédes Iskolában játszhattak. A Siófokiak magabiztosságát megerősítette, hogy most már testközelből is megtapasztalhatták a macedón csapat játékerejét, valamint a vezetőedző rendelkezésére álló videók száma is megduplázódott.

A meccsről részletesebben a SomogyMa.hu-n olvashat.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld

Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba

Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.

2026. Január 19. 07:21, hétfő | Életmód

Európai Filmdíj - Az Érzelmi érték című norvég dráma tarolt hat díjjal

Az Érzelmi érték című norvég dráma tarolt hat díjjal a Berlinben megrendezett 38. Európai Filmdíj átadóján: a legjobb film és a legjobb rendezés díját is Joachim Trier alkotása nyerte.

2026. Január 19. 07:21, hétfő | Külföld

Brit miniszterelnök: nem helyénvaló NATO-szövetségeseket vámokkal fenyegetni Grönland ügyében

Keir Starmer brit kormányfő vasárnap közölte Donald Trump amerikai elnökkel, hogy nem helyénvaló, ha az Egyesült Államok vámokkal fenyegeti saját NATO-szövetségeseit a Grönland feletti szuverenitásról folyó vitában.

2026. Január 19. 07:20, hétfő | Külföld

Egy év alatt 130 milliárd dollárral nőtt az orosz aranytartalék értéke

Az orosz aranytartalék értéke a nemesfém drágulása miatt egy év alatt rekord nagyságban, 130 milliárd dollárral (43 ezer milliárd forint) nőtt – jelentette a RIA Novosztyi hírügynökség az orosz központi bank adataira hivatkozva.