Hírek
2017. Október 08. 09:14, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Gázszivárgás miatt két társasházat kiürítettek Berettyóújfaluban
Gázkiáramlás miatt két társasházat kellett kiüríteni Berettyóújfaluban, a Mártírok utcában vasárnapra virradóra, a hatóságok a környező utcákat lezárták a forgalom elől - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.
Vasárnap reggelre a gázszolgáltató szakemberei kijavították a hibát, mindenki visszatérhetett otthonába, a környező utcákban ismét megindult a forgalom.
Korábban két társasház húsz lakásából harminc embernek kellett ideiglenesen elhagynia az otthonát, mert a földből kiálló gázcsonkból áramlott a gáz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.
