Hírek
2020. Július 31. 07:08, péntek |
Külföld
Forrás: mti
Felesége darabolt fel egy ukrán rappert

Őrizetbe vette a szentpétervári rendőrség az Andy Cartwrigt művésznéven ismertté vált Alekszandr Jusko ukrajnai születésű rapper feleségét csütörtökön, miután beismerte, hogy feldarabolta férjét.
A feltehetően kábítószer-túladagolásban elhunyt 30 éves Jusko maradványait öt szatyorban találták meg egy hűtőszekrényben, miután felesége ügyvédje felhívta a rendőrséget. A jogász elmondta, az asszony nem akarta, hogy megtudják, milyen "dicstelenül" ért véget a férje, ezért úgy gondolta, jobb, ha inkább nyomtalanul eltűnik.
A holttestet feldarabolta, de nem tudta, hogy mit kezdjen vele. Jusko szombaton halt meg.
Az esetről beszámoló hírügynökségek felhívták a figyelmet arra, hogy Szentpépterváron az utóbbi időben elszaporodtak a darabolós ügyek. A legismertebbé Oleg Szokolov történész esete vált, aki tavaly novemberben gyilkolta meg fiatal élettársát.
Nemrégiben egy fiatal szentpétervári férfi ismerte el, hogy felaprította a felesége testét, és a város közelében is kifogtak a folyóból egy részekre szabdalt hullát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 21. 09:12, szombat | Külföld
Vlagyimir Putyin: Moszkva nem törekszik Kijev kapitulációjára
Oroszország nem törekszik Ukrajna kapitulációjára - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök a Szentpétervári Nemzetközi Gazdasági Fórum pénteki plenáris ülésén.
2025. Június 21. 09:09, szombat | Külföld
Donald Trump egyelőre nem kéri Izraelt az Irán elleni katonai akciójának leállítására
Donald Trump egyelőre nem kéri Izraelt az Irán elleni katonai akciójának leállítására, ami Teherán feltétele lenne a tárgyaláshoz - az amerikai elnök erről újságírók előtt beszélt pénteken.
2025. Június 20. 07:36, péntek | Külföld
Parajd - Újabb beomlások nyomán ismét sós víz került a Korond-patakba
A vízzel elárasztott parajdi sóbánya régi részlegénél csütörtök hajnalban történt újabb beomlások nyomán ismét sós víz került a Korond-patakba, növelve annak sótartartalmát
2025. Június 20. 07:27, péntek | Külföld
Donald Trump a következő két hétben dönt az Egyesült Államok esetleges bekapcsolódásáról a konfliktusba
Donald Trump amerikai elnök a következő két hétben hoz döntést arról, hogy az Egyesült Államok közvetlen módon bekapcsolódik-e az izraeli-iráni konfliktusba, mert esélyt kíván adni a tárgyalásos rendezésnek