Városlista
2025. június 30, hétfő - Pál

Hírek

2024. Október 24. 09:19, csütörtök | Bulvár

BYD elektromos autót kapott a rendőrség

BYD elektromos autót kapott a rendőrség

Érdekes autó bukkant fel a rendőrség színeiben: úgy tűnik, hogy a BRFK első elektromos szolgálati autója egy BYD Atto 3-as modell.

Az autóban 60,48 kilowattóra kapacitású lítium-vasfoszfát akku található, amely a gyártó állítása szerint 5000 töltési-merítési ciklust bír ki. Állandó mágneses szinkronú villanymotor hajtja az Atto 3-as modellt, a 310 Nm nyomatékmaximum és a a 204 lóerős teljesítmény hajszálra azonos a VW ID.3 számaival - írja a Vezess.hu.

A villanyautó végsebesség 160 km/óra, nulláról 100 km/órára 7,3 másodperc alatt gyorsul.

Címkék: BYD, rendőrautó

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár

Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett

Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.

2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár

Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban

Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.

2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár

Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben

Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.

2025. Június 27. 07:22, péntek | Bulvár

Axiom-4 - A küldetés tagjai csatlakoztak a Nemzetközi Űrállomás legénységéhez

A Dragon űrhajó sikeres dokkolása után mintegy 2 órával, magyar idő szerint 14 óra 23 perckor az Axiom-4 küldetés tagjai, köztük Kapu Tibor magyar űrhajós csatlakozott a Nemzetközi Űrállomás személyzetéhez (ISS).