Hírek
2016. Május 04. 07:46, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Busz, kukásautó és személyautó ütközött a fővárosban, heten megsérültek
Heten megsérültek, közülük ketten súlyosan, amikor egy busz, egy kukásautó és egy személyautó ütközött a főváros II. kerületében, a Máriaremetei úton szerda reggel
Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a helyszínelés és a műszaki mentés idejére a fél útpályát lezárták; jelentős a torlódás.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint egy busz és egy kukásautó ütközött össze.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata azt közölte az MTI-vel, hogy a balesetben egy személyautó is érintett.
Kisdi Máté elmondta, hogy egy 57-es busz ütközött a szemétszállítóval. A buszon nem volt tömeg, a kukásautón pedig hárman ültek.
A balesetben érintett harmadik jármű, egy személygépkocsi, csupán nekikoccant a szemetes autónak, abban nem sérült meg senki - tette hozzá.
A két súlyos sérült az autóbuszon utazott, a további öt, könnyű sérült között vannak a kukásautón dolgozók is. A mentők a sérülteket kórházba vitték - mondta a szóvivő.
A rendőrség azt közölte, hogy a forgalom a kétszer egysávos úton rendőri irányítás mellett halad.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
