Hírek
2013. Június 07. 23:43, péntek |
Helyi
Forrás: http://www.hatharom.com
Bundagyanús a Ferencváros-Siófok?
A Blikk információi szerint az áprilisi Ferencváros-Siófok bajnoki mérkőzés is érintett a hazai bundabotrányban.
A lap úgy értesült, hogy az április 13-án rendezett FTC-Siófok (4-2) meccset megpróbálták befolyásolni úgy, hogy legalább két gól különbséggel kellett kikapniuk a vendégeknek. Nem a klubok csaltak, néhány játékost keresett meg a fogadási maffia, de egyelőre egyik gárda tagjait sem hallgatták ki.
"Nem hallottam arról, hogy gyanús lenne az FTC elleni bajnokink. Engem a hatóságok nem kerestek, s tudtommal a játékosaimat sem kérdezték meg. Végtelenül szomorú lennék, ha igaz lenne ez a történet" – mondta Horváth Károly, az élvonalból kiesett Balaton-partiak szakmai igazgatója.
Mint ismert, a rendőrség kedden letartoztatta a múlt szerdai, 4-4-re végződött DVSC-DLA - Kecskemét U19-es bajnoki labdarúgó-mérkőzésen közreműködő asszisztenst, aki a gyanú szerint manipulálta a találkozót.
A Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) május 23-án összesen 45 terhelttel szemben, 32 különböző mérkőzéssel kapcsolatban csütörtökön vádat emelt a nemzetközi bundabotrány magyarországi vonatkozásában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.
