Hírek
2022. Szeptember 21. 09:16, szerda |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Bakonyi turista útvonalakat zárnak le katonai tevékenység miatt
A Várpalota-Tés közötti útszakasztól nyugatra fokozott, jelentős létszámú katonai tevékenységre kell számítani 2022. szeptember 23-a és 25-e között a Központi Lő- és Gyakorlólőtéren.
A katonai tevékenység érinti a gyakorlólőtéren áthaladó turista útvonalalat is, ezért az említett időszakban a képen piros vonallal határolt terület látogatása a polgári lakosság számára nem engedélyezett.
A Magyar Honvédség Bakony Harckikepző Központ munkatársai a lakosság megértését, együttműködését kéri.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: végre távozott az MTVA hírhamisító vezérigazgatója
Megkésve, de ma végre távozott a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) hírhamisító vezérigazgatója - írta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Megerősítette Magyarország osztályzatát a Fitch Ratings
Megerősítette változatlan negatív kilátással Magyarország hosszú távú államadóskockázati besorolását az eddigi \\\"BBB\\\" - vagyis befektetési ajánlású - szinten a Fitch Ratings.
2026. Június 06. 14:00, szombat | Belföld
Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek Budapesten
Az Európai Unió migrációs paktumának elutasítását követelték tüntetők jobboldali influenszerek által szervezett demonstráción pénteken Budapesten.
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
