Hírek
2021. November 20. 17:05, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Bakondi: jelentősen növekszik a migrációs nyomás
Jelentősen növekszik a magyar határra nehezedő migrációs nyomás - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója az M1 csatorna péntek esti műsorában.
Bakondi György elmondta: ebben az évben mostanáig már több mint 107 ezer illegális migránst és több mint 1100 embercsempészt fogtak el. Ezzel együtt nem csak számokban, hanem szervezettségben, az erőszakos fellépésben is érzékelhető a migrációs nyomás fokozódása - tette hozzá.
A főtanácsadó kiemelte: kerítés, műszaki akadályrendszer nélkül nem lehet szembeszállni ilyen fenyegetéssel.
Bakondi György reményét fejezte ki, hogy a lengyel helyzet nyomán az Európai Unió egy új migrációs politika mentén indul majd el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
