Hírek
2012. Január 13. 14:25, péntek |
Sport
Forrás: Felix Promotion
Babos óriási csatában búcsúzott

Hiába hárított négy meccslabdát is, Babos Tímea nem tudott életben maradni az Australian Open selejtezőjében: a francia Irena Pavlovic döntő szettben aratott 8:6-os győzelemmel a főtábla küszöbére lépett.
Óriásit harcolva búcsúzott az Australian Open selejtezőjétől Babos Tímea. A Felix Promotion sportmenedzser-irodával együttműködő magyar teniszező a francia Irena Pavlovic ellen elbukott első szettet (4:6) követően állt először talpra (gálaelőadással 6:1-gyel egyenlített), majd a döntő játszmában előbb 2:5-ről kapaszkodott vissza, hogy aztán a rivális 6:5-ös vezetésénél négy meccslabdát hárítva maradjon ismét életben.
Csakhogy Pavlovic ezt követően hozta az adogatását, majd Babos szervájánál újra meccslabdához jutott, és azt már nem hagyta kihasználatlanul. A WTA-rangsorban Babos mögött 77 hellyel álló Pavlovic 6:4, 1:6, 8:6-os győzelmét követően a főtábla küszöbére lépett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 21. 09:14, szombat | Sport
Premier League - Wirtz aláírt a Liverpoolhoz
Florian Wirtzet, a Bayer Leverkusen német válogatott labdarúgóját rekordot jelentő összegért szerződtette az angol bajnok Liverpool csapata.
2025. Június 21. 08:47, szombat | Sport
Grobnikban is dobogón a Kermor Motorsport pilótái
A dobogó összes fokán álltak a pilóták, a Grobniki autósport katlanban.
2025. Június 19. 07:28, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Örmény vagy montenegrói ellenfele lesz a Ferencvárosnak
Az örmény Noah FC vagy a montenegrói Buducnost Podgorica ellen kezdi meg a szereplést a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójában.
2025. Június 18. 07:11, szerda | Sport
Vívó Eb - Címét megvédve aranyérmes a magyar férfi kardcsapat
Címét megvédve aranyérmet nyert a magyar férfi kardválogatott kedden a genovai vívó Európa-bajnokságon.