Hírek
2011. Július 10. 07:25, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
Az arborétumban dübörög a rock
Százharminc fellépő és 45 ezer látogató: vasárnapig tart a Malomvölgyben az immár tizenegyedik alkalommal megrendezett pécsi Rockmaraton.
Az arborétumban kialakított 63 ezer négyzetméteres területen a hazai rockélet kiválóságai mellett 16 külföldi együttes ad koncertet a keményebb zenei műfajok kedvelőinek.
A helyszínen felállított négy színpadon olyan magyar zenekarok léptek fel, mint a Tankcsapda, a Beatrice vagy a Kalapács. A fesztivál zárónapján Deák Bill Gyula, Hobo, az Ismerős Arcok és a Beatrice ad koncertet a nagyszínapdon. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat
A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
