Hírek
2020. Május 18. 09:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A kormányt kérdezik a képviselők

A képviselők hétfőn is két órában tehetnek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak az Országgyűlésben.
A parlament négynapos üléssel folytatja munkáját a következő két hétben. A házelnök javaslata alapján az ülés hétfőn 13 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, ezt a napirend elfogadása, majd az azonnali kérdések és az interpellációk követhetik két-két órában.
A Ház kedden huszonegy előterjesztésről szavaz, szerdán pedig a különleges gazdasági övezetek kialakításáról és az egyszer használatos műanyagok forgalomba hozatalának betiltásáról is tárgyal.
A hétfőn kezdődő ülés várhatóan május 25-én, hétfőn ér véget, amikor újra azonnali kérdések hangozhatnak el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.