Hírek
2012. Május 29. 07:15, kedd |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
140 millió forintnyi hamis ruhát találtak
Csaknem 25 ezer hamis ruházati márkajelzésű ruházati terméket foglaltak le a pénzügyőrök a napokban Nagylak térségében; az áru értéke meghaladja a 140 millió forintot.
Tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-alföldi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatóságának sajtófelelőse hétfőn.
A pénzügyőrök közúti ellenőrzésen találtak rá a hamis megjelölésű termékekre egy textilárut szállító bolgár kamionban, mely Törökországból Lengyelországba tartott. A szigorított ellenőrzésnél a rakományból a hamis termékek között táskák, napszemüvegek, lábbelik, pólók, pulóverek kerültek elő.
A hatóság a 142 millió forint értékű ruhaszállítmányt lefoglalta, és áru hamis megjelölése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen eljárást indított.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)
